KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807207
nr 1480 7207
Jan van Mans, Signerad, Schack. Olja på duk, 51x78 cm, yttermått inklusive ram: 60x87 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:53:15
450 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr